Cannabis House

Czytam w gazecie:

– Mamy zgody Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, ABW i Komendy Głównej Policji na prowadzenie tego eksperymentu – tłumaczył przybyłym Tomasz Słota, rzecznik stowarzyszenia.

Po lekturze myślę sobie: To dopiero zuchy! Brawo. Wyglądało, że to niemożliwe, a jednak. Wszystkie wątpliwości, jakie miałem wobec tego projektu, zostały rozwiane, zwracam honor. Może tylko dla formalności sprawdzę w którejś z wymienionych instytucji. W jednej wystarczy, aż taki nieufny nie jestem, choć CH robi w Polsce rewolucję. Którą instytucję wybrać? Na czuja wydaje mi się, że największe prawdopodobieństwo otrzymania w miarę szybkiej odpowiedzi jest w GIF-ie (bo na Ministerstwo Zdrowia przecież nie liczę). I faktycznie, GIF stosunkowo szybko odpowiada:
GIS o CH
No i wszystkie wątpliwości wobec Cannabis House wracają ze zdwojoną siłą. A już się wydawało, że jest tak pięknie?

9 thoughts on “Cannabis House

  • Tak, aktualne. Wpisana ręcznie data istotnie jest starawa, ale to pomyłka, pismo dostałem kilka dni temu. (Na górze po lewej stronie jest numer sprawy, kończy się on „/16”, czyli że został nadany w 2016.)

 1. Zachęcam do zapoznania się z odpowiedzią naszego Departamentu Prawnego w poniższym oświadczeniu.
  https://www.cannabishouse.eu/posts/oswiadczenie-prezesa-zarzadu-cannabis-house
  Pozdrawiam Konrad Rycerz
  Ps. Jędrzej miał niezły ubaw jak się dowiedział o wpisie,
  Ps 2. Od wczoraj na naszym portalu użytkownicy mają możliwość zapoznać się z Regulaminem badania, gdzie są szczegółowe informacje, miedzy innymi na temat zgód poruszonych we wpisie.
  Zachęcam do rejestracji 🙂

 2. zgoda zostanie wydana jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób
  a zgodę to oni mają ogólną, na wydanie zgód po zebraniu osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.