Oświadczenie Cannabis House

W wymianie korespondencji, jaka miała miejsce po opublikowaniu moich ostatnich 3 wpisów na tym blogu, zobowiązałem się do zamieszczenia tutaj odpowiedzi Stowarzyszenia. Właśnie ją dostałem, więc się wywiązuję:

Centrala Cannabis House Łódź, dn. 12-05-2016r

Do p. Bogdana Jot,
właściciela strony „odklamywaniemarihuany.pl”

OŚWIADCZENIE

W odniesieniu do Pana słów, pragniemy poinformować zarówno Pana, jak i wszystkich zainteresowanych, ze eksperyment jako przedsięwzięcie naukowe uzależnione jest w takim samym stopniu od grupy badającej, grupy badanej i projektu badawczego.

Używając stwierdzenia, ze eksperyment wystartował, nasi przedstawiciele mieli na myśli przede wszystkim poziom zaawansowania pracy z perspektywy grupy badającej i projektu.

Niejednokrotnie apelowaliśmy do chętnych na wzięcie udziału w eksperymencie o skoncentrowaniu się na dopełnieniu wszystkich formalności, ponieważ bez określonej liczby zdefiniowanych stosujących, nie możemy pchnąć naszych działań naprzód.

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji od strony ściśle formalnej (opiniowanie policji, WIF i GIF), polecamy kontakt z naszym działem prawnym, prowadzonym przez p. Jędrzeja Sadowskiego: jedrzej@bioinfo.pl

P.S. Potwierdzamy, że nasz były rzecznik niewłaściwie sformułował myśl, co mogło stworzyć dodatkowe wątpliwości.

Cóż, ten tekst moje wątpliwości nie bardzo rozwiewa. Na przykład: w swoim wykładzie główny konsultant mówił, po ile konkretnie CH skupuje zioło lepszego i gorszego sortu. Czy skupili już choćby 1 gram? Powiedział też główny konsultant, że CH ma w komisji bioetycznej dr. Jarosza. Nie zrobię tego, ale gdybym o to zapytał zainteresowanego, to mogłoby się okazać, że w ogóle nie słyszał on o istnieniu CH.

No, ale nie będę dłużej ciągnął wątku poświęconego wątpliwościom, bo mogłoby powstać wrażenie, że jestem jakoś szczególnie wrogo nastawiony do inicjatywy CH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.